Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


mbr-1-676x451Втрата дитини до, під час або за короткий час після пологів є надзвичайно складною! Це смерть, яка сталась до того, як життя мало можливість повноцінно початися. Це суперечить природному циклу життя.
У нас не прийнято про це говорити, але чому?

Бо це свідчить про поразку жінки? Ні, це не поразка. Досі більшість випадків викиднів неможливо пояснити та одна з чотирьох вагітностей закінчується втратою. Різні сім'ї проходять через це, і стан здоров'я жінки, її спосіб життя чи харчування, поведінка у більшості випадків не є причиною смерті дитини.

Бо це "болюча тема"? Так, це дуже складна тема для розмови, але якщо її уникати, то це не робить біль меншим. Втрата вагітності або дитини — суперечить природному циклу життя та пережити такий досвід в розумінні жінки — це велика особиста поразка.

bulbashky ta simja#флешмоб

7 квітня о 15:00 запрошуємо разом з нами порадіти.
Саме в цей день, 9 рік поспіль, ми святкуємо ДЕНЬ СІМ'Ї В ОЧІКУВАННІ ДИТИНИ. Цього року онлайн.

Пропонуємо єднатись в емоційній близькості з тими, кого ви ще зовсім недавно чекали – з трепетом, радістю і приємним хвилюванням.
Ви ж пам’ятаєте, як це було?
І от тепер - маленькі і великі – вони з нами!

Давайте зробимо так, щоб в цей день з наших затишних вікон та балконів, в містах і селах – замість вірусів і страхів розлітались красиві, райдужні мильні бульбашки. Мильні бульбашки - чарівне поєднання з мила, посмішки, радості, дитячого сміху і відчуття, що ти щасливий – незалежно від жодних обставин.

Ми зараз багато часу проводимо разом і дуже близько, творимо побут і намагаємось бачити краще з того, що доступне.

Незважаючи на ситуацію, давайте єднатись в той спосіб, який безпечний і цілком можливий для нас.

Отож, готуйтесь! Підтримайте нас о 15:00 на Благовіщення, 7 квітня – готуйте мильні бульбашки і виходьте на сонце разом.

Фотографуйте і робіть відео, виставляйте на своїх сторінках у соцмережах з хештегами #7квітня#деньсімївочікуваннідитини#колиска_життя#школащасливогоматеринствасвАнни#мамусі#діти#щастя#бульбашки

69994023 1230595080454364 1995882898862899200 nСІМ РОКІВ ідемо, здобуваючи досвід. Команда і спільнота, в якій є місце для розвитку та реалізації кожному.

Є чим пишатись і є чим ділитись. Десь лунає сміх 37 малюків, яким пощастило народитись. Бо їх матусі прийняли підтримку і здійснили свій найважливіший вибір на користь Життю.

Спасибі за довіру класним керівникам, батькам та шкільним психологам тернопільських шкіл, які запрошують нас до старшокласників. Бо ми маємо можливість вести з ними Діалоги про майбутнє.

Спасибі за швидку і красиву роботу дизайнерам Оксана Костюк та Ольга Музика-Муравка

Спасибі кожному, хто дбає про ближнього, хто ділиться інформацією про нашу діяльність з тими, кому це важливо.

Гаряча лінія для зв'язку - 0979230204
Рухаємось далі.
#колиска_життя

з днем матеріКвітує травень, одягнувши білі шати,
І сонце з неба зігріва.
Святіше з слів це слово – мати,
Що промовляють всі уста!
Складаємо у серці вдячність і пошану,
Схиляєм голову з любов’ю до всіх Вас.
Як добре й радісно на світі мати маму,
Яка на світ цей привела всіх нас!
Спасибі за ласку, за щире тепло,
Недоспані ночі, турботу й добро.
Матерям здоров’я зичимо щиро,
Любові і радості, злагоди й миру.
За все, що ми маємо й будемо мати,
Вдячні ми тій, яку звемо – МАТИ!

Колись, в школі, ми дуже червоніли або нервово сміялись при розмовах про ЦЕ. Правда? Сьогодні деякі підлітки теж сміються інколи, і тоді відразу видно, для кого ця тема є дуже напруженою. А, значить, нелегальною вдома, з рідними. Працюємо з програмою ДІАЛОГИ ПРО МАЙБУТНЄ  в допомогу батькам і школі - приходимо до класу або запрошуємо їх до нас. Вони дуже люблять розмовляти тоді, коли їх слухають. Люблять аргументи. Люблять біологію. Хочуть знати себе і про себе, і знають. Люблять ділитись мріями. Інколи - страхами. Люблять робити селфі на наших зустрічах, особливо з нашими красивими модельками-експонатами. Трепетно беруть "діток" в долоні і завжди дивуються тому, які вони важкі. Хлопці часто кажуть "Мамі покажу". Завжди просимо поговорити вдома, розповісти рідним, про що було на нашій зустрічі. Дуже хочеться, щоб рідні були близькими з дітьми в тих темах, де їм зараз дуже цікаво і важливо. 

Ви тут: Головна Новини