Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


69994023 1230595080454364 1995882898862899200 nСІМ РОКІВ ідемо, здобуваючи досвід. Команда і спільнота, в якій є місце для розвитку та реалізації кожному.

Є чим пишатись і є чим ділитись. Десь лунає сміх 37 малюків, яким пощастило народитись. Бо їх матусі прийняли підтримку і здійснили свій найважливіший вибір на користь Життю.

Спасибі за довіру класним керівникам, батькам та шкільним психологам тернопільських шкіл, які запрошують нас до старшокласників. Бо ми маємо можливість вести з ними Діалоги про майбутнє.

Спасибі за швидку і красиву роботу дизайнерам Оксана Костюк та Ольга Музика-Муравка

Спасибі кожному, хто дбає про ближнього, хто ділиться інформацією про нашу діяльність з тими, кому це важливо.

Гаряча лінія для зв'язку - 0979230204
Рухаємось далі.
#колиска_життя

з днем матеріКвітує травень, одягнувши білі шати,
І сонце з неба зігріва.
Святіше з слів це слово – мати,
Що промовляють всі уста!
Складаємо у серці вдячність і пошану,
Схиляєм голову з любов’ю до всіх Вас.
Як добре й радісно на світі мати маму,
Яка на світ цей привела всіх нас!
Спасибі за ласку, за щире тепло,
Недоспані ночі, турботу й добро.
Матерям здоров’я зичимо щиро,
Любові і радості, злагоди й миру.
За все, що ми маємо й будемо мати,
Вдячні ми тій, яку звемо – МАТИ!

Колись, в школі, ми дуже червоніли або нервово сміялись при розмовах про ЦЕ. Правда? Сьогодні деякі підлітки теж сміються інколи, і тоді відразу видно, для кого ця тема є дуже напруженою. А, значить, нелегальною вдома, з рідними. Працюємо з програмою ДІАЛОГИ ПРО МАЙБУТНЄ  в допомогу батькам і школі - приходимо до класу або запрошуємо їх до нас. Вони дуже люблять розмовляти тоді, коли їх слухають. Люблять аргументи. Люблять біологію. Хочуть знати себе і про себе, і знають. Люблять ділитись мріями. Інколи - страхами. Люблять робити селфі на наших зустрічах, особливо з нашими красивими модельками-експонатами. Трепетно беруть "діток" в долоні і завжди дивуються тому, які вони важкі. Хлопці часто кажуть "Мамі покажу". Завжди просимо поговорити вдома, розповісти рідним, про що було на нашій зустрічі. Дуже хочеться, щоб рідні були близькими з дітьми в тих темах, де їм зараз дуже цікаво і важливо. 

Ведемо Діалоги про майбутнє. Приходимо і насолоджуємось спілкуванням. Використовуємо різні вправи для тілесної інтеграції, проективні методики, активні форми роботи. Доводимо кожному, який він особливий та цінний - від самого початку, від двох клітин, і що світ чекав саме на нього. Створюємо можливість повірити, що кожна мрія варта того, щоб її мріяти, і що в кожного є своє особливе завдання. Працюємо в напрямку збереження репродуктивного здоров'я, розвиваємо самоцінність та повагу до іншого. Говоримо про взаємини, про стосунки, про партнерство і правила - в сім'ї, в колективі. Про почуття і роботу мозку, біологію і статевість. Про вибір і відповідальність. І багато слухаємо, щоб розуміти, щоб наповнити їх розумінням, увагою та повагою.
Хочемо бачити більше зацікавлених очей, спостерігати, як підлітки здивовані цією увагою до себе, як вчаться жити новими навичками - усвідомленою присутністю, зосереджені на своїх відчуттях. 
Запрошуємо вчителів і батьків до співпраці у цьому навчальному році.
Телефон для інформації і реєстрації класних колективів - 097 92 302 04

15 жовтня, в день коли у цілому світі відзначається День пам'яті втраченої дитини, в Архикатедральному Соборі НЗПБ відбулася особлива молитва.

Співпереживаючи з батьками, які не мали можливості пригорнути свою дитину до себе, церковна спільнота молитовно згадала дітей, які померли внаслідок викидню (мертвонароджені).

За офіційними даними, в Україні кожного року втрачається 21 000 дітей через викидні.

Ви тут: Головна Новини