Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


d488137438Марія Долореш душ Сантуш Авейру, мати славнозвісного футболіста Кріштіану Роналду, розповіла, що свого часу безрезультатно пробувала зробити аборт, коли була ним вагітна. Цю інформацію надає її біографічна книжка «Mãe Coragem» («Матір Відвіга»), яка саме вийшла в Португалії.

У книжці авторства Пауло Сузи Коста, Марія Авейру пояснює, що на той час у неї вже було троє дітей: Елма, Катя і Югона, вона працювала з досвітку до ночі, а її чоловіка часто не було вдома. Лікар, якому вона розповіла про свою ситуацію, відмовився зробити цей аборт і додав, що ця дитина принесе їй багато радості. Потім Марія сама намагалася викликати викидень «побутовими» способами: пила гаряче пиво, за порадою сусідки, бігала до знесилення, однак організм усе витримав і не пустив дитину.

Всесвітньо відомий футболіст дізнався про цю сімейну історію , однак не відвернувся від матері, яка й надалі залишається йому близькою і допомагає виховувати вже його власного сина, Кріштіану-молодшого.

— Коли він дізнався, то сказав мені: «Дивися, мамо, ти хотіла зробити аборт, а тепер я утримую дім», — сказала Марія Авейру.

Джерело http://www.credo-ua.org/2014/07/120041

Ви тут: Головна Статті Мати Кріштіану Роналду хотіла зробити аборт