Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


alisa01Дивовижна жінка Аліса Уелч живе в Каліфорнії, разом з чоловіком вони виховують своїх дітей.

Це може здатися неймовірним але у них 8 дітей і Аліса при цьому зберегла свою красу, веде свій бізнес і багато фотографує.

«Гори прання, повний бак брудних підгузників, купа їжі, яку потрібно приготувати, слід відвозити дітей туди або сюди, і так далі, і тому подібне - стоять кожної хвилини цього дивного часу.

Справляюся я з усім? Нітрохи. Намагаюся? Так ... »- каже Аліса.

Першу дитину Аліса народила в 20 років і далі практично щороку вона дарувала своєму чоловікові по дитині. Зі слів Аліси, коли народилася перша дитина, вона взяла фотоапарат чоловіка і вирішила його сфотографувати. І вже через півроку відкрила свій бізнес. Аліса закінчила інститут по проектуванню інтер'єрів, і цей досвід позначився на її фотографіях і успіху всієї справи.

Весь свій дохід Аліса вкладає в розвиток своїх дітей, одяг, відпочинок і освіту.

Аліса з родини пастиря і дуже віруюча людина. У всьому, що відбувається в її родині, вона дякує Богові і це дає їй сили справлятися з усіма труднощами: "Наприкінці дня для мене важлива тільки ОДНА річ: ЛЮБИЛА я? Чи було моє серце схожим на Його серце? Під кінець дня це - єдине, що має значення ".

alisa02alisa03alisa04alisa05

Джерело: http://top.thepo.st/304809/Udivitelnaya-jenschina-Alisa-Uelch-jivet-v-Kalifornii-vmeste-s-mujem-oni-vospityivayut-svoih-detey

Ви тут: Головна Статті Дивовижна жінка Аліса Уелч