Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


У всьому світі багато жінок страждає від тілесних та душевних наслідків аборту, які можуть виникнути навіть через багато років. Тепер у світі ставлення до насліків цієї фізичної і психологічної травми змінилося.  Дослідження показали, що 85 % опитаних жінок мали інтенсивні емоційні реакції на аборт, такі як:

- відчуття провини;
- відчуття злості, депресії, жалю;
- нічні жахи (про ненароджених дітей);
- постійне бажання плакати;
- відчуття посиленої тяги до алкоголю;
- небажання спілкуватись;
- відсутність емоцій;
- відчуття низької самооцінки;
- дискомфорт у стосунках з рідними дітьми;
- думки про самогубство та ін.

 

 

Очевидно, що аборт залишає після себе людину з психічними ознаками  посттравматичного стресового розладу, добре відомого як ПТСР. Важливо  врахувати великий відсоток безпліддя у жінок, яке часто спричинене ушкодженням внутрішніх органів під час штучного переривання вагітності. Можна стверджувати і про фізичні наслідки травми аборту, які часто жінки називають і проживають як каліцтво.

Можливо, і Ви належите до тієї більшості жінок, які бояться говорити про свої страждання роками. Ви не одна! А біль виліковний. Ви знову зможете жити щасливим, повноцінним життям.

Зателефонуйте, щоб отримати пораду, підтримку або те, що потребуєте саме зараз: 097 923 02 04

382a77bcacb9ff28dc8c5bf36cdf1cb0504 400x0cc

Питання, як запланувати народження хлопчика чи дівчинки хвилює багато пар. Саме тому й існує цілий ряд теорій та припущень на цю тему. Давайте спробуємо розглянути основні, а згодом з'ясувати, чи вони дійсно є дієвими. Та спершу пригадаємо, коли і як саме відбувається передача статі.

Як відомо, відповідальність за перенесення чоловічої чи жіночої статі несуть чоловіки, вірніше їх статеві клітини - сперматозоїди. 

12592337 495423837304829 1252357999143199358 nГО «Колиска Життя» запрошує класних керівників (заступників директорів, соціальних педагогів, психологів, вчителів християнської етики) загальноосвітніх шкіл м.Тернополя до співпраці. Згідно статутним завданням, нашою організацією проводяться просвітницькі заняття з підлітками навчальних закладів міста (коледжах, технікумах, училищах). Нашими працівниками спільно з Асоціацією фахівців з розвитку сім’ї і дитини розроблено адаптований курс лекцій з елементами тренінгу для учнів 8-10 класів в рамках статевого виховання молоді.
Заняття побудовані на принципах толерантності, міжконфесійності та з урахуванням вікових особливостей дитячої психіки. 
Зареєструватись на участь в програмі можна за телефоном гарячої лінії (097)9230204

Жінка бере дітей01Корі Салчерт поставила собі за мету створення дитячого домашнього хоспісу, до якого приймає вмираючих сиріт в останні дні їхнього життя.
Корі – колишня медсестра. Разом з чоловіком Марком у 2012 році вони створили «Дім надії» – це унікальне місце, де невиліковно хворі діти, від яких відмовилися батьки, проводять свої останні дні. Корі хоче, щоб хоча б наприкінці свого життя діти відчували справжню любов.
Раніше Корі співпрацювала з фондом «Надія після втрати», де допомогала батькам, які пережили смерть дитини. Як медсестра вона бачила невиліковно хворих новонароджених дітей, яких з різних причин покидали батьки. Самотні, крихітні, хворі та безпомічні вони лежали у своїх ліжечках. І, мабуть, ніколи б не зазнали навіть чийогось дотику, якби не було потреби лікування.
«Я не осуджувала батьків, які залишили своїх дітей у такому стані, але я думала, що справді хочу забрати цих немовлят», – розповіла Корі.
Приблизно п'ять років тому жінка почала хворіти. Ускладнення і велика кількість процедур спричинили, що вона втратила роботу. Тоді Корі замислювалася, як цю ситуацію можна перевести на щось хороше. І так вона почала реалізовувати свою мрію – стати прийомною сім'єю для дітей-сиріт у хоспісах.

d488137438Марія Долореш душ Сантуш Авейру, мати славнозвісного футболіста Кріштіану Роналду, розповіла, що свого часу безрезультатно пробувала зробити аборт, коли була ним вагітна. Цю інформацію надає її біографічна книжка «Mãe Coragem» («Матір Відвіга»), яка саме вийшла в Португалії.

У книжці авторства Пауло Сузи Коста, Марія Авейру пояснює, що на той час у неї вже було троє дітей: Елма, Катя і Югона, вона працювала з досвітку до ночі, а її чоловіка часто не було вдома. Лікар, якому вона розповіла про свою ситуацію, відмовився зробити цей аборт і додав, що ця дитина принесе їй багато радості. Потім Марія сама намагалася викликати викидень «побутовими» способами: пила гаряче пиво, за порадою сусідки, бігала до знесилення, однак організм усе витримав і не пустив дитину.

Всесвітньо відомий футболіст дізнався про цю сімейну історію

Ви тут: Головна Статті