Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


татоПопросила - пограй з дитиною, я спокійно суп зварю, закрилася на кухні. Через деякий час чую - "Перший - перший, я другий. Зміна караулу"! І так нескінченно довго, перемежаючись з карбованими кроками. Потім вже ниючим голосом: "Таа-ту, я втомився, можнаа я посижууу". Виглядаю - чоловік спить благополучно на дивані, Валентин (3 роки) в повному обмундируванні (плащ, шолом, рушниця, меч) марширує від одного краю дивана до іншого, рапортує сам собі. Запитую - ти що робиш? Відповідає - ми з татом в КОРОЛЯ ДИВАНА граємо! 

***

Розповідь від моєї мами - як дворічну мене залишили на цілий день на тата і чоловіка подруги, поки мама і подруга каталися на лижах. Були дані вказівки: нагодувати кашею, погуляти, нагодувати яйцем. Увечері приїжджають - дитина, в принципі, в порядку, навіть не померла з голоду, але УСЯ кухня завалена брудним посудом шарами. Плита залита горілим молоком, тарілки, тарілочки, миски, каструльки, каструлі, каструліщи. Мама дивиться на це, бере з плити найвеличезнішу, шестилітрову каструлю: "Але в ній-то, в ній що ви робили??"? Тато: "Яйце варили".

***

Тітка залишила дочку на чоловіка. Поки тато спав, трирічна дівчинка відрізувала собі одну кіску і приклеїла йому на лоб суперклеєм.

***

Ну ось таке було. Залишила одного разу дитину (роки три йому було) з татом буквально на дві години. Приходжу: тато солодко спить на дивані, аж хропе, на руках надіті ляльки з лялькового театру (лисиця і заєць), дитина його своїм одіялом укрила, поруч поставила стільчик, на нього - чашку з соком, і ще поруч - горщик.

Двері закрила, сама сидить в коридорі на підлозі, я заходжу: "Тссс! Тато спить"!

***

Багато років тому залишила дочку на дбайливого татка. Їй вже роки 3 було, обходилися без памперсів, але неприємність могла все-таки статися. Йдучи, я показала татові, де лежать запасні доччині трусики. Тато відповів щось в дусі "Не учи орла літати, або яйця курку не учать". Роздавши ЦВ, я полетіла. Повернувшись години через 3, виявила дочку, що реве, в моїх мереживних трусах. "Вони такі маленькі, я думав це її")))

***

Перед тим, як відправитися укладати малюка (11 міс.), прошу чоловіка зробити з дочкою (5,5 років) зарядку. Зазвичай за великий спорт в сім'ї відповідаю я, причому ми завжди разом робимо усі вправи - щоб нікому не образливо було, але тут вже у мене ні сил, ні часу, - прошу допомогу залу (чоловіка). Трохи пізніше, уклавши малюка, виявляю чоловіка, що лежить на дивані, дуже по виду втомленого. На колінах у нього красуються свіжі синяки, що наливаються. Я щось єхидно помічаю про вдалий корпоратив напередодні, а чоловік обурено говорить: «Слухай! Це що за зарядка у нашої дочки?! Жах якийсь, а не зарядка! Вправи якісь дивні - особливо вовк і лисиця». Я починаю нервово хихикати і говорю: «Ти, напевно, здивуєшся, але немає в комплексі таких вправ». Чоловік говорить «Як ні?! А що це було: встаньте на карачки, пройдетеся по ортопедичному килимку, помахайте хвостом (вправа лиса), і повийте на місяць (вправа вовк)». Я собі живо уявила, як чоловік виє на місяць і махає неіснуючим хвостом, та ще і стоячи на ортопедичному пузиристому килимку. Уранці я дочку запитую, що за зарядку вони робили. А вона говорить: «Знаєш, матусю, було так нудно робити звичайну зарядку і я нову придумала».

***

Молодшому синові, Тимофію, було близько року. Залишився з татом на цілий день. Увечері чоловік мені дзвонить

- Він моторошно вередливий, весь день ходить за мною і реве.

- Саша, а ти його чим годував в обід?

- ….????….о! його ж потрібно було погодувати!.

***

Розповім про чоловіка подруги. Перш ніж в першу ніч встати до дитини, його тренували на плюшевому Вінні надягати підгузники. Коли дитина заплакала вночі, тато встав і зробив свою справу. За годину довелося прокинутися мамі. Тато спав,дитина плакала, поруч з дитиною лежав перевдягнутий Вінні. Причому підгузник був на нім задом наперед.

***

Знайома розповідала, що залишила дочку з татом, а та почала з ним грати в ляльки і поїти його водою з лялькової чашки. Тато дуже радів до тих пір, поки не повернулася мама і не запитала, чи не здогадується він, що єдина вода, до якої може дотягнутися дворічна дівчинка, - з унітазу?

 


Ви тут: Головна Позитив Смішні історії про татусів