Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


den-batkaДо Дня Батька, та на честь четвертої річниці консультаційного центру за життя «Колиска життя».

За участі:
проекту ТБФ «Карітас»-Школа щасливого материнства св.Анни http://www.mamusi.org.ua, консультаційного центру за життя «Колиска життя» http://noabort.te.ua/, кращого тернопільського форуму Сімейка http://forum.mamusi.org.ua, ГО «Центр щасливого Батьківства та Материнства», Подружньої порадні.

За сприяння: Архикатедрального Собору УГКЦ, готелю Тернопіль, онлайн-школи для мами «Стукіт серця», Сольової кімнати "Казка маленького гномика" фотографа Олега Сопель , Комора Зайця - інтер'єрної фотостудії.

За підтримки: УХ- радіо, радіо Світанок, Тернопільської обласної телерадіокомпанії, ІНТБ, ТОВ "Радіо-ТОН", тернопільських експрес-новин Терен, тернопільської щотижневої газети «У кожен дім», RIA, 20 хвилин, Моя газета, Свобода, інтернет-видання Погляд, Доба, газети Вільне життя, Тернопіль Вечірній, порталу новин like.te.ua, valova.te.uа, dity.te.ua, весільного порталу Пара молода.

Запрошуємо на ряд заходів у місті:
-11.09 , зустріч в бібліотеці на Коперника на тему: Напрямок-рости. Адаптація. Школа. Життя. Від проекту «Майстерня Батьківства» і психолога Людмили Богуцької, про запис та час можна дізнатись за тел.0975006924. За підтримки Асоціації фахівців розвитку сім’ї та дитини.

-12.09 о 17.00, лекція на тему: Післяпологовий період. Школа щасливого материнства св.Анни, вул. Федьковича, 16, для вагітних, лектор: акушер-гінеколог Іванна Наконечна.

-15.09 о 12.00, лекція на тему: Родинні традиції. Сенс батьківства. Школа щасливого материнства св.Анни, вул.Федьковича, 16, лектор: психотерапевт Марія Хомів.

-16.09 о 12.00, лекція на тему: Тато і мама: як виховувати малюків з народження. Школа щасливого материнства св.Анни, вул..Федьковича, 16, лектор: психолог Людмила Богуцька.

-17.09 о 10.30, наука на тему: Свідоме та відповідальне батьківство та материнство, для наречених Архикатедрального Собору УГКЦ, в катехичному класі, вул.Сагайдачного 14, читають консультанти консультаційного центру за життя «Колиска життя».
-17.09 о 12.00, бесіда на тему: Партнерські пологи: потрібно іти з чоловіком чи ні? Катехитичний клас, Архикатедральний собор, ведуча: психотерапевт Марія Хомів.

-18.09 о 12.00, круглий стіл представників ЗМІ та волонтерів «Колиски життя», Катехитичний клас, Архикатедральний собор
-18.09 о 13.00, роздача флаєрів біля Архикатедрального Собору УГКЦ, для татусів і мамусь за збереження життя,

-18.09 о 14.30 , цікавий лекторій на тему: Як стати, бути і залишатись хорошими татусями і матусями. У ДР «МАМОНТ»,
ведучі: дитячий педіатр Оля Дутчак, консультант по грудному годуванню Ліля Гавриляк, психотерапевт Марія Хомів, психолог Люда Богуцька.
Запис за тел. 0679998452
Фото звіт від фотографа ОЛЕГ СОПЕЛЬ.

-19.09 о 19.00, для батьків школярів, важливий просвітницько-освітній семінар на тему: «Ознайомлення з основами психологічної допомоги дітям та підліткам, що пережили психотравмуючі події». Місце проведення: готель Тернопіль, малий зал.
Запис за тел. 0679998452
Дуже важлива тема і дуже потрібна для татусів-які є захисниками та героями в очах дітей, та не завжди ними бувають, або не відають що робити в разі потреби. Семінар проведуть залучені фахівці: Марі Хомів , лікар психотерапевт, Альона Плотнікова, лікар психіатр, Людмила Богуцька, сімейний психолог-консультант. В межах національного проекту Інституту психічного здоров’я УКУ та Канадського фонду

З 07.09 по 17.09 На форумі forum.mamusi.org.ua триватиме конкурс Мій тато-мій герой (творчі роботи на цю тему).
Трьом переможцям- 3 безкоштовних сертифікати на відвідування Сольової кімнати маленького гномика. Знижки від фотографа Олега Сопель на фотосесію , та знижки від Комора Зайця - інтер'єрної фотостудії.

За підтримки ЗМІ.
На протязі тижня виступи на телебаченні.
Консультаційному ценру Колиска Життя у вересні 2016 року-виповнилось 4 роки з дня заснування.
До волонтерів- працівників центру звернулось більше 30 жінок у період кризової вагітності та з постабортним стресовим розладом.
Завдяки наданій підтримці жінкам у нелегких ситуаціях, народилось 20 малюків та ще 3 матусі щасливо очікує на появу дитини.
Адреса центру: м. Тернопіль, вулиця Сагайдачного,14, поруч з Архикатедральним Собором УГКЦ,
Телефон цілодобової гарячої лінії - 0979230204.

Ви тут: Головна Новини Заходи до дня Батька та на честь четвертої річниці консультаційного центру за життя «Колиска життя»