Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


N700K01hQM4У мене СНІД. Я дізналася про це, коли завагітніла і лягла в лікарню на збереження. Здала всі стандартні аналізи, і як сніг на голову - ВІЛ. Перша думка - це кінець, терміново робити аборт! Добре, що попалися грамотні фахівці і відрадили від цього страшного кроку. Народила здорову дитину, вірусу у неї немає.

Коли дитині було 10 місяців, я пішла від чоловіка, тому що він почав пити і бити мене. Пішла в нікуди, рік поневірялася по друзях і знайомих, без роботи і без грошей, з малюком на руках і зі страшною хворобою. Положення таке, що хоч в петлю лізь, але я жодного разу не пошкодувала, що народила дитину.

Фінал моєї історії - зараз дитині два з половиною роки, я вийшла заміж за європейця, живемо на морі, на відомому курорті, є свій будинок, машина, все добре, проходжу антивірусну терапію.

Дівчатка, послухайте мене, будь ласка, завжди є вихід, навіть якщо немає грошей, квартири і роботи. Невже вам шкода поділити зі своєю дитиною шматок хліба, і ви йдете і вбиваєте її? Там, де ви живете, не знайдеться 1 метра житлової площі для ВАШОЇ дитини? Убивши дитину, робите кар'єру, купуєте машини, відпочиваєте за кордоном, купуєте дорогі шуби, а ваші вбиті діти в металевому відрі і сміттєвій ямі голі і мертві...

Аборт - це не просто п'ятихвилинна операція. Це вбивство маленького життя... і немає ніяких виправдань цьому!

 

Джерело: http://www.noabort.net/ne-sushchestvuet-problem-iz-za-kotorykh-nado-ubiva

Ви тут: Головна Невигадані історії Невигадані історії. Не існує проблем, через які треба вбивати маленьке життя!