Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


26819901 14493879 7177438 1734607 1595679 733586 561868 21107613 Punkprincess1Коли мені було 18, я завагітніла. Я збиралася порвати зі своїм хлопцем, з яким зустрічалася цілий рік. Він постійно був під кайфом або вщент п'яний, я більше не могла цього терпіти, але все ж чомусь мені було боляче його втрачати. Не знаю навіщо, та ми вирішили «зробити це» востаннє. Після розриву я почала пити і вживати наркотики. Не пам'ятаю, щоб я залишалася тверезою довше, ніж 12 годин. Я схудла до 45 кг! У мене постійно були нервові зриви, і я серйозно подумувала про самогубство. Я відчувала, що втрачаю все. Моїй мамі діагностували рак і сказали, що їй залишилося жити всього 3-6 місяців, а вона була моїм найкращим другом…

Місяць по тому до мене дійшло, що у мене затримка. Правда, я не хвилювалася, думаючи, що це через стрес. Я помилялася! Я провела тест на вагітність – і результат виявився позитивним. Я не повірила - мені всього 18, цього не може бути, принаймні, не зараз! Я купила другий тест - позитивний, ще один - позитивний, і так - 11 разів.

Я не могла йому сказати, моєму колишньому! Я не могла навіть підійти до нього! Він би подумав, що я зробила це навмисне, але це ж не так! Я не могла сказати мамі - вона була б розчавлена ! Вона була б розчарована, і їй було б соромно, і ... вона вмирала. Я знала, що аборт - не вихід. Через три тижні мені належало їхати вчитися до інституту. Я ніяк не могла піклуватися про дитину! Я сама була дитиною! І хоча я на секунду і задумалася про те, щоб віддати дитину в дитбудинок, я не могла піти на це. Моя дитина не житиме з чужими людьми! Я знала, що повинна нести відповідальність за свої вчинки, що б не трапилося.

Нарешті я набралася хоробрості розповісти моєму колишньому... Я тремтіла від страху. Я думала, що він розсміється мені в обличчя. Він не розсміявся. Він втратив самовладання, заплакав і почав благати мене не робити аборт. Він обіцяв, що зробить все для мене і нашої дитини: гроші на лікарів, на бензин, щоб їздити в лікарню, одяг для вагітних, на що завгодно! Я була така щаслива, і в перший раз я з надією глянула в майбутнє. Тиждень потому ми знову зійшлися. Він сказав, що жахливо нудьгував по мені і усвідомив, що наші відносини були не просто шкільним романом, це було щось справжнє.

Коли я нарешті розповіла мамі, в неї буквально відвисла щелепа. Вона запитала, що я збираюся робити, і я відповіла, що буду народжувати. Вона була щаслива це чути і негайно почала будувати плани, не в силах прибрати руку з мого живота. Вона сказала: «Тобі нічого соромитися!» Я вчилася в інституті до листопада, а потім повернулася додому. Навчання було не для мене, принаймні, поки що. Ми з Сергієм (моїм хлопцем) постійно сварилися. Я була впевнена, що він мене кине, що він зі мною тільки через дитину, хоча він намагався запевнити мене, що любить.

Повернувшись додому, ми зняли квартиру, Сергій почав працювати на мого батька, а я продовжувала працювати. Ми дуже непогано влаштувалися. У нас була хороша простора квартира з красивою дитячою, і я була задоволена всім, крім Сергія. Багато разів я засинала в сльозах.

Потім мамі стало гірше. Я сподівалася, вона доживе до народження дитини і побачить свою внучку. Але її організм не витримав, і 9 квітня вона померла. Я не могла цього витримати. Це була моя мама. Вона повинна була бути поруч зі мною і тримати мене за руку під час пологів! Я не знала, що робити. Я повинна була пам'ятати про дитину і бути сильною заради неї. Я збиралася назвати свою дочку Вікторією на честь моєї мами.

Три тижні потому народився мій син. 3 кг 400 г і 52 см. Так, народився хлопчик! Лікарі помилилися. Але я була в захваті! Я не могла не тримати його на руках. Він був сама досконалість! Ми назвали його Антоном на честь батька Сергія, якого вже не було в живих.

Зараз моєму синові 7 з половиною місяців. Він світло нашого з Сергієм життя! Нам важко довелося після народження Антошки, і пару разів ми навіть готові були розлучитися, але ми «прорвалися» і тепер щасливі. Ми вже місяць не сварилися! Для мене це результат! Ми збираємося одружитися, ростити сина і народжувати ще дітей... в майбутньому.

Я дивлюся на свого малюка і не вірю, що колись думала, що він зіпсує моє життя. З того моменту, коли я дізналася, що вагітна, я кинула пити, вживати наркотики і почала додавати у вазі (тобто знову почала їсти). І за перші 2 тижні я набрала 7 кг! Сергій теж перестав ходити на вечірки. Якби я не завагітніла, то не знаю, що б з нами було. Ймовірно, я була б мертва.

Я така щаслива зараз! Щоранку я заходжу в кімнату до Антошки і бачу його усміхнене личко. Я не можу уявити, як би я жила без нього. Він наповнив моє життя сенсом. Мій син врятував мені життя, і я дякую йому за це кожен день.

 

Джерело: http://www.noabort.net/ya-ne-mogla-skazat-emu

Ви тут: Головна Невигадані історії Невигадані історії. Я не могла сказати йому