Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


img a4e2abfde529d557ad3e99d2c7e4895a Сподіваюся, що мій лист зупинить хоча б одну жінку від страшної помилки, яку я зробила у свої 17 років. Я зустрічалася з хлопцем, ми любили один одного, у нас була класна компанія, тусовки, дискотеки, життя було безтурботне. Але в один прекрасний день я зрозуміла, що у мене затримка. Тести виявилися позитивними. Так, це була вагітність! У мене нічого не боліло, відчувала я себе відмінно, але моє рішення було необдуманим, дурним, безвідповідальним: терміново позбутися! Соромно перед батьками, головне - щоб ніхто ніколи не дізнався. Я зробила медикаментозний аборт, були сльози, але я швидко отямилася і просто постаралася про це забути.

Тепер мені 26, я заміжня за цим хлопцем, ми - відмінна сім'я, і дуже хочемо дітей, у нас є квартира, робота, ми дозріли, але вже третя моя вагітність закінчується гіркими сльозами. Два викидня і одна завмерла вагітність - операція та чистка, моторошний тілесний біль і страшний душевний, страх, що ніколи не стану мамою! Це не просто страх, це жах, і я взагалі перестала бачити сенс у житті. Цілі ночі сліз і жалю про ту жахливу помилку в 17 років... Якби тільки повернути час! Але це неможливо!..

ПРОШУ вас, тих, перед ким стоїть цей вибір, кому доля чи Бог подарували цей шанс - мати частинку себе, народити дитину, нехай в 15,16 або 17 років, прийміть вірне рішення, не робіть цю помилку. Дитина дається вам тоді, коли потрібно. Будьте сильними, не вбивайте її! Це не зародок і не плід, це ваш син або дочка, ваше майбутнє, ваша радість, ваше чудо! Бережіть його! МАМА ВСЕ ЗРОЗУМІЄ!

 

Джерело: http://www.noabort.net/esli-vernut-vremya

Ви тут: Головна Невигадані історії Невигадані історії. Якби повернути час