Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel
Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


getImageееееееееееееее  Хочу розповісти всім, хто хоче зробити аборт, історію з життя маминої подруги… Більшість в молодому віці думає про хорошу роботу і кар’єру, та небагато задумується про дітей…

Звичайно, навіщо вони вам зараз?! Ви ще не забезпечили своє життя, а тут ще і дитину забезпечуй… Знаєте, не буває такого, щоб дитинка появилася невчасно, адже ви самі приймаєте рішення, що ця дитина вам зараз не потрібна… Але малюк – це стимул, заради якого можна досягти набагато більшого, чим для себе самого!!! Так от, в 21 рік подруга моєї мами завагітніла, але вибрала кар’єру (вона військова). Зробила аборт, нікому нічого не сказавши. Навіть своїй матері вона призналася через півроку… А зараз їй 53, і вона не знає, що таке материнське щастя, - їй більше не дали такої можливості. Вона ніколи не бачила, як посміхається її малятко, не знає, яким би воно виросло, ким би стало… Але знаєте, що вона каже?

«ЯКЩО Б Я МОГЛА ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД, ТО НІЗАЩО Б ЙОГО НЕ ВБИЛА!!!» - вона вважає себе вбивцею, адже вона пішла на це сама… Бережіть те, що у вас є!!! Другого разу може і не бути!

А ось вам моя історія. Мені було 19 років, коли я була вагітна першим сином, і так сталося, що я спіткнулася, впала і вдарилася животом. Спочатку лікар мене оглянула і сказала, що все добре, але через місяць я пішла на УЗД, звідки мене відправили до генетика, який наполягав на терміновому аборті, мовляв якраз термін підходящий і т.д. Він ставив моєму сину діагноз «синдром Дауна». У мене, звичайно ж, істерика, сльози… Та я відстояла свого сина і народила здорового хлопчика, без будь-яких відхилень!!! І при цьому мені ні на кого було надіятися, мої батьки були з самого початку проти того, щоб я народжувала, а хлопець пішов… Тільки коли малюк почав рухатися, вони зрозуміли, що я його не віддам, і самі полюбили його навіть більше, ніж мене… Зараз йому 1 рік та 8 місяців, і я вже чекаю другу дитинку…

Я рада, що в моєму житті все так, як і повинно бути. Якщо дітки повинні зявитися на світ, значить зявляться! Я ніколи не зможу піти на аборт. У мене від однієї тільки думки про це починається паніка! Не хочеш дітей? Оберігайся! Якщо вже сталося так, що завагітніла, то народжуй!!!

Дай дитинці побачити те, що бачиш Ти!!!

 

Джерело : http://www.noabort.net/ne-lomaite-zhizn-sebe-i-malenkomu-cheloveku-vnutri

Ви тут: Головна Невигадані історії Не ламайте життя собі і маленькій людині всередині вас!