Консультаційний центр "КОЛИСКА ЖИТТЯ" 

helping

 Допомога жінкам у кризовій та небажаній вагітності, жінкам із постабортним синдромом.
вул. Сагайдачного 14 (Архикатедральний Собор УГКЦ) м. Тернопіль
Телефон гарячої лінії (097) 923-02-04


logo kolyska


Метою (цілями) діяльності ГО Колиска Життя є: поширення та утвердження в суспільстві гуманних цінностей, що відповідають життю та гідності кожної людини, захисту людського життя на всіх стадіях його розвитку й тривалості; зміцнення інституту сім’ї, поширення належного ставлення до людської статевості, плідності і подружнього життя.
Працюючи 6 років, ми завжди дивуємось - як катастрофічно мало людина знає про себе - і про власне тіло, і про психіку... Як же хочеться бачити більше людей, які починають жити усвідомлено!
Основними напрямками діяльності організації є:
- Психологічно - консультативна робота із жінками у кризових та небажаних вагітностях та членами їх родин – попередження абортів; психотерапія при втратах вагітності, в тому числі допомога жінкам із після абортним стрес синдромом (ПАСС як різновид посттравматичного стресового розладу ПТСР)
- Проведення зустрічей, тренінгів, занять із старшокласниками та студентською молоддю. Заняття побудовані на принципах толерантності, міжконфесійності та з урахуванням вікових особливостей дитячої психіки.
- Консультації з навчання методів розпізнавання плідності; зустрічі із нареченими, подружніми парами.
- Організація та проведення масових заходів та акцій з метою привернення уваги громадськості до питань захисту життя ненародженої людини та сімейних цінностей в Україні. Нами ініційовано святкування в Тернополі Дня сім’ї в очікування дитини, щорічно проводимо День Матері та День Батька, беремо участь в заходах у Тижні Подружжя в Україні.
- Публікуємо матеріали та статті, ведемо сторінки у соціальних мережах, поширюємо інформацію у співпраці із ЗМІ.
 
ОБГРУНТУВАННЯ
В Україні аборт – проста процедура, дозволена при вагітності до 12-ти тижнів за бажанням матері та до 22-х тижнів за соціальними та медичними показниками. За офіційною статистикою, меншою від даних громадських організацій, 40% українок бодай раз у житті вдавалися до операції з вилучення плоду. На одного новонародженого в Україні припадає два аборти.
На сьогодні в Україні реєструється понад 100 000 абортів на рік, дві дитини має лише кожна друга родина, співвідношення переривань вагітності до усіх зачать становить 22%. Україна входить у топ-30 країн світу за процентною кількістю людей у віці 60 років і старших; за національним демографічним прогнозом, до 2025 року частка осіб, старших за 60 років, становитиме 25%. Проблема не у низькій народжуваності в цілому, а, як показує досвід роботи організації (5 років), у недостатній інформованості, безвідповідальності та психологічної неготовності молоді до створення сім’ї. Саме тому найефективнішою дією попередження безвідповідального ставлення до репродуктивного здоров’я людини є: ведення інформаційно-просвітницької діяльності серед підлітків та молоді, надання практичної, духовно-психологічної допомоги та соціального супроводу у індивідуальних випадках.
Ви тут: Головна Про нас